Cesky English
AWANA International ČR - křesťanské dětské kluby

Awana hry 2015

Kolotoč jednotlivých pořadatelských sborů se otočil opět na stranu ústředí. Hry 2015 se konaly pod patronací misionářů Awany a Sboru CB v Pardubicích. Soutěžilo se pod nádherným blankytným nebem v okolí táborové základny DOMINO u Skutče ve Východních Čechách.
Na Awana hry Svatojánků se registrovaly 4 týmy.
Konečné pořadí týmů AH Svatojánků:

 1. BJB Šumperk (27 bodů)
 2. CB Poděbrady (19 bodů)
 3. CB Pardubice (16 bodů)
 4. BJB Brno+Uherské Hradiště (15 bodů)

V soutěži starších dětí - Awana her Plamínků a Pochodní - bylo přihlášeno 6 týmů. Byl použit již osvědčený unikátní systém rotace družstev na jednom Awana čtverci.
Vyrovnaná bitva nakonec skončila tímto pořadím:

 1. BJB Brno+Uherské Hradiště (52 body)
 2. BJB Šumperk (47 bodů)
 3. CB Pardubice (37 bodů)
 4. CB Poděbrady (36 bodů)
 5. CB Písek (34 body)
 6. CB Tábor (28 bodů)

Putovní pohár pro vítěze změnil po šestinásobném vítězství v řadě majitele a na půl roku se uhnízdí v BJB Brno a na půl roku v BJB Uherské Hradiště, neboť toto spojené družstvo je letošním vítězem.

Nad OldStars Awana hrami visel do posledního dne otazník. Nakonec se dalo dohromady plné obsazení jednoho hracího čtverce, tj. čtyři týmy. Loňská první dvě vítězná místa obhájily ty samé týmy. Pořadí OldStars Awana her je tedy:

 1. BJB Brno (20 bodů)
 2. CB Poděbrady (18,5 bodu)
 3. BJB Šumperk (18 bodů)
 4. CB Pardubice (15,5 bodu)

Díky Pánu za Jeho přítomnost v počasí, které mělo být deštivé, ale Pán Bůh překonal všechny meteorology. Letos dokonce vyletěly slavnostně na stožár obě vlajky - České republiky i Awany. Sobotní večer zakončil táborový oheň s písničkami, svědectvím a chvalami. Příští 13. ročník 2016 se bude konat opět v Šumperku.


Realizace Josef Chmel - sofware© Copyright 2005, Awana ČR