Cesky English
AWANA International ČR - křesťanské dětské kluby

Awana hry 2012 v Šumperku

Foto.
Již podruhé jsme byli mimo tradiční Pardubice. Tentokrát se s velkým nadšením a zápalem ujal organizace téměř celý sbor BJB Šumperk. Rodiče byli dokonce tak tvořiví, že si připravili doplňkový program pro děti - Desetiboj. Bydleli jsme ve škole, měli k dispozici kinosál i jídelnu - na tak velkou akci zkrátka nevídaný komfort. Celému sboru BJB i všem organizátorům, které vedl manželský pár Smolkových, patří ohromný dík a uznání.

Na letošní Awana hry Svatojánků se registrovaly jen tři týmy. Dětem to však neubralo na bojovnosti a především radosti ze hry. Pořadí Svatojánků dopadlo takto:

  1. CB Pardubice (doplněné o skvělou závodnici z BJB Šumperk)
  2. spojené družstvo BJB Brno+Uherské Hradiště+Šumperk
  3. Jihočeský tým (CB Elim Písek a CB Tábor)

Dramatické klání Awana her Plamínků a Pochodní bylo ještě po 4. disciplíně Trojnohém závodě na prvních třech místech bodově téměř vyrovnané (39-38-32) a na 4. až 7. místě také (25-22-18-18). Nakonec však napínavý souboj na prvních dvou místech skončil tímto pořadím:

  1. BJB Šumperk - Žraloci (77,5 bodu)
  2. BJB Šumperk - Delfíni (72 body)
  3. CB Pardubice (61,5 bodu)
  4. CB Elim Písek (44 body)
  5. CB Tábor (41 bod)
  6. CB Český Těšín (40,5 bodu)
  7. BJB Brno+Uherské Hradiště (38,5 bodu)

První tři týmy si odvezly medaile. Všechny týmy si odvážely odměny díky sponzorství celého sboru BJB Šumperk i jeho jednotlivých členů. Putovní pohár pro vítěze tedy opět zůstal loňskému vítězi BJB Šumperk.

Na Awana hrách 2012 byly překonány i některé rekordy.

Příští - již jubilejní 10. ročník - se bude konat v CB Elim Písek. Věříme, že letošní nováčci soutěže BJB Uherské Hradiště byli motivováni natolik, že budou příští rok aspirovat na "bednu". Vždyť to byli právě oni (ve spojeném týmu s BJB Brno), kdo byli po čtvrté disciplíně stále na úžasném 4. místě. Příštímu ročníku třikrát hurááá!


Realizace Josef Chmel - sofware© Copyright 2005, Awana ČR