Cesky English
AWANA International ČR - křesťanské dětské kluby

Awana hry 2011 v Chotěboři

První Awana hry mimo Pardubice (kromě nultého ročníku, který se konal v Praze na Smíchově). Omlouvám se účastníkům letošního víkendu Awana her a Biblického kvízu za mystifikaci, že je to již 10. ročník. Budeme si na něj ještě dva roky počkat, protože letošní byl pouze 8. ročníkem.

Fotografie si můžete prohlédnout na Picase fotografa "Bosáka". Nic to nemění na atmosféře v rekreačním středisku ČCE v Chotěboři, kde jsme byli celý víkend ubytováni (a kde nakonec v neděli Brňáci přeci jen za jasného slunečného odpoledne mohli dát fotbálek). Sobotní podmračené dopoledene jsme strávili v jídelně při rychlostní disciplíně Biblického kvízu. odpoledne jsme se přesunuli do překrásné obrovské haly místního gymnázia. Měli jsme pronajatý ještě další prostor - gymnastický sál, kde se nehrající děti vyřádili kromě míčových her také na šplhadlech a žebřinách.  

Na Awana hry Svatojánků se nakonec registrovaly čtyři týmy, které se umístily následovně:

  1. Mezinárodní tým (zkombinovaný z osmi hráčů Brna, Šumperka a Elimu Písek)
  2. BJB Šumperk
  3. Jihočeský tým (Elim Písek a CB Tábor)
  4. CB Pardubice

Dramatické klání Awana her Plamínků a Pochodní nakonec skončilo tímto pořadím:

  1. BJB Šumperk
  2. BJB Brno
  3. CB Pardubice
  4. Jihočeský tým (Elim Písek a CB Tábor)

První tři týmy si odvezly medaile. Novinkou byl putovní pohár pro vítěze "velkých Awana her" Plamínků a Pochodní, který na celý rok do příštích her vlastní letošní vítěz - tým BJB Šumperk.

Pravidla Awana her jsme již upravili na české poměry dostatečně, takže hry měly spád a skvělého ducha. Příštímu ročníku (devátému) třikrát hurá!!!


Realizace Josef Chmel - sofware© Copyright 2005, Awana ČR